سه شخصیت قابل بازی جدید به عنوان Dragon Ball FighterZ اضافه شدند

x
سایت دانی بلاگ در ساماندهی ثبت شده است در صورت مشاهده تخلف نویسندگان لطفا به ما گزارش دهید danialbt@yahoo.com
منتظر امام دوازدهم (عج) هستیم [اللهم عجل لولیک الفرج]

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

سه شخصیت قابل بازی جدید به عنوان Dragon Ball FighterZ اضافه شدند


سه شخصیت قابل بازی جدید به عنوان Dragon Ball FighterZ اضافه شدند

به تازگی یک شخصیت جدید به همراه دو شخصیت دیگر برای عنوان Dragon Ball FighterZ معرفی شدند.

این سه شخصیت جدید در عنوان سبک مبارزه‌ای Bandai Namco و Arc System’s Works به ترتیب Android 21، Tien و Yamcha نام دارند. شخصیت Android 21 برای اولین بار است که در این سری حضور پیدا می‌کند و یک شخصیت زن کاملاً جدید محسوب می‌شود. Dragon Ball FighterZ یک داستان «What if» همچون دیگران برای او تعریف خواهد کرد که تماشای آن و دیدن این که چگونه روی داستان تأثیر می‌گذارد بسیار جالب خواهد بود. همچنین بسیاری مشتاق هستند تا از قدرت او آگاه شوند.

علاوه بر این همان طور که پیش از این گفته شد، Tien و Yamcha، مبارزان Z، در بازی حضور خواهند داشت. همچنین گفته شده است که Chiaotzu نیز به بازی خواهد آمد؛ نه به عنوان شخصیتی قابل بازی بلکه به عنوان شخصیتی پشتیبان. در ادامه می‌توانید تصویری از آن‌ها مشاهده کنید.

Dragon Ball FighterZ در فوریه ۲۰۱۸ برای سه پلتفرم رایانه های شخصی، اکس باکس وان، و پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. شایان ذکر است که Bandai Namco در تابستان امسال اعلام کرد که در صورت بالا بودن میزان درخواست طرفداران، مشتاق انتشار این بازی برای نینتندو سوییچ است.برای سه شخصیت قابل بازی جدید به عنوان Dragon Ball FighterZ اضافه شدند اینجا کلیک کنید


لینک کوتاه مطلب : http://daniblog.ir/?p=5454

  • 18 views
  • ۲۶ام شهریور ۱۳۹۶
  • گیم


ارسال نظر