حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند

x
سایت دانی بلاگ در ساماندهی ثبت شده است در صورت مشاهده تخلف نویسندگان لطفا به ما گزارش دهید danialbt@yahoo.com
منتظر امام دوازدهم (عج) هستیم [اللهم عجل لولیک الفرج]

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند
نزدیک به ۶ ماه از شروع شبکه بیت کوین کش میگذرد. شبکه ای که روز به روز در حال رشد است. در طی هفته های گذشته های خبرهای زیادی با محوریت بیت کوین کش منتشر شد.
 
بیت کوین کش پس از گذشت شش ماه اکنون به عنوان یک هاردفورک موفق بیت کوین محسوب می‌شود. هاردفورکی که با تغییر در پروتکل درجه سختی الگوریتم استخراج باعث شد تا ماینرها (استخراج کنندگان) به سود بیشتری برسند. اکنون ماینرها بطور متوسط ۵٫۶ درصد بیشتر، نسبت به ماینینگ بیت کوین از بیتکوین کش سود می‌گیرند. همچنین ارائه دهندگان و شرکت های تجاری خدمات دهنده کیف پول بیتکوین کش، با تغییراتی جدیدی که در فرمت آدرس های بیتکوین کش ایجاد کرده اند، باعث شده اند تا ارسال اشتباه بیت کوین کش به کیف پول بیت کوین به دلیل تشابهات آدرس ها رخ ندهد در نتیجه سرمایه گذاران با ریسک کمتری برای از دسترس رفتن سرمایه اشان رو برو میشوند.
 
در طول هفته گذشته تیم نرم افزاری Bitcoin Unlimited و همچنین صرافی Kucoin خبر از اضافه کردن امکانات بیشتر برای بیت کوین کش داده اند. در کنار آن فروشگاه جدیدی بنام The Village Catalog راه اندازی گردیده که در آن تنها با بیتکوین کش امکان خرید خواهید داشت.
 
بیت کوین کش در حال حاضر چیزی در حدود ۱۲-۱۵ درصد از قیمت بیت کوین را داراست. کاهش ارزش آن نیز هر ۱۰۰ دلار به ازای هر ۱۰۰۰ دلار کاهش قیمت بیت کوین است. حامیان بیت کوین کش امید زیادی به آینده این ارز دارند بطوری که برخی معتقدند این ارز روزی جایگزین بیت کوین خواهد شد.
 
بیت کوین کش ممکن است در کمتر از یکسال دیگر برای ارتقا اندازه بلاک ها و یا اضافه کردن تکنولوژی جدید مورد هاردفورک قرار بگیرد.
برای حامیان بیتکوین کش، برای ۶ ماه آینده آماده می‌شوند اینجا کلیک کنید


لینک کوتاه مطلب : http://daniblog.ir/?p=29089

  • 31 views
  • ۸ام بهمن ۱۳۹۶
  • فیلم


ارسال نظر