جزئیات بتای Star Wars Battlefront 2 لو رفت

x
سایت دانی بلاگ در ساماندهی ثبت شده است در صورت مشاهده تخلف نویسندگان لطفا به ما گزارش دهید danialbt@yahoo.com
منتظر امام دوازدهم (عج) هستیم [اللهم عجل لولیک الفرج]

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

جزئیات بتای Star Wars Battlefront 2 لو رفت


جزئیات بتای Star Wars Battlefront 2 لو رفت

بهتر است کم کم خود را برای تجربه جدیدترین نسخه از سری پرطرفدار Star Wars آماده کنید!

چیز زیادی تا عرضه نسخه بتای بازی Star Wars Battlefront 2 باقی نمانده و تا کمتر از یک ماه دیگر می‌توانیم برای اولین بار، این بازی جذاب و موردانتظار را تجربه کنیم. ولی با این حال، اطلاعات چندانی از نسخه بتای این بازی منتشر نشده ولی به لطف کاربری در ردیت (Reddit) به نام Some_Info اکنون اطلاعات و جزئیات زیادی از آن در دسترس قرار گرفته است. پیش از هرچیز باید گفت که تا قبل از اعلام رسمی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) یا دایس (DICE) نمی‌توان در مورد صحت این اطلاعات نظر داد ولی این کاربر قبلاً هم اطلاعاتی را در مورد این بازی مثل جزئیات نسخه آلفای آن منتشر کرده بود و اکثر آن‌ها هم درست از آب درآمدند پس می‌توان انتظار داشت که این اطلاعات هم اگر تمام و کمال درست نباشند، حداقل بخش اعظمی از آن واقعی باشد.

به نظر در این بتا سه نقشه وجود خواهد داشت. حالت معروف Galactic Assault با پشتیبانی از ۴۰ بازیکن در Theed جریان خواهد داشت،  حالت Space Battles با پشتیبانی از ۲۴ بازیکن در Fondor جریان خواهد داشت و در نهایت حالت Strike هم در Takodana جریان خواهد پذیرفت. به نظر حالت Skirmish هم در این بتا وجود دارد. این حالت چیزی شبیه به حالت Arcade است که در بازی البته نام جدید و متفاوت با آرکید برای آن در نظر گرفته شده است. این حالت را هم می‌توان به صورت انقرادی و هم به صورت Split Screen و Co-Op آنلاین تجربه کرد. نهایتاً دو بازیکن در کنار هم می‌توانند این حالت را تجربه کنند.

همچنین اعلام شده قهرمانان حاضر در این نسخه بتا همان قهرمانانی خواهند بود که در نمایش بازی در EA Play حضور داشتند. ۹ حالت مختلف برای سربازان در دسترس خواهد بود. به نظر یک وسیله نقلیه جدید به نام LAAT هم در این تست بتا وجود خواهد داشت. البته به نظر این وسیله نقلیه جدید به طور کامل تحت فرمان شما نخواهد بود و یک مسیر ثابت را درست مثل U-Wing در Scarif طی خواهد کرد. همچنین گرافیک بازی نیز در این نسخه نسبت به نمایش بازی در E3 بهبود خواهد یافت. طبق اعلام فردی که این اطلاعات را منتشر کرده، حجم نسخه بتای بازی Star Wars Battlefront 2 بین ۱۴ تا ۱۶ گیگابایت خواهد بود. قرار است تا بازی Star Wars Battlefront 2 در ماه نوامبر برای کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، در کنار رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.برای جزئیات بتای Star Wars Battlefront 2 لو رفت اینجا کلیک کنید


لینک کوتاه مطلب : http://daniblog.ir/?p=5388

  • 18 views
  • ۲۰ام شهریور ۱۳۹۶
  • گیم


ارسال نظر