به‌روزرسان ۴٫۳ بازی Final Fantasy 14: Stormblood در دسترس قرار گرفت

x
سایت دانی بلاگ در ساماندهی ثبت شده است در صورت مشاهده تخلف نویسندگان لطفا به ما گزارش دهید danialbt@yahoo.com
منتظر امام دوازدهم (عج) هستیم [اللهم عجل لولیک الفرج]

از درج هرگونه تبلیغات و مطالب هرز معذوریم

به‌روزرسان ۴٫۳ بازی Final Fantasy 14: Stormblood در دسترس قرار گرفت


به‌روزرسان ۴٫۳ بازی Final Fantasy 14: Stormblood در دسترس قرار گرفت

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) با انتشار بسته‌های الحاقی و به‌روزرسان‌هایی که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کنند، به شدت در حال پشتیبانی از بازی Final Fantasy 14: Stormblood می‌باشد. به‌روزرسان ۴٫۳ که با نام Under the Moonlight شناخته می‌شود، از امروز در دسترس قرار گرفته است و داستان‌های سری Ivalice از Alliance Raids را دنبال می‌کند.

به‌روزرسان ۴٫۳ ماموریت‌های داستانی جدیدی به بازی اضافه می‌کند که در آن بازیبازان باید به سرزمین دوما (Doma) سفر کنند. ماموریت‌های فرعی جدید مانند داستان The Four Lords و Doman Reconstruction نیز به بازی اضافه شده است. همچنین یک حالت چالشی جدید نیز ایجاد شده است که در آن بازیبازان باید “خودشان را بشناسند”. یک حالت Alliance Raids جدید نیز برای ۲۴ بازیکن ایجاد شده است که به Ridorana Lighthouse مربوط می‌شود. از دیگر موارد اضافه شده در این به‌روزرسان می‌توان به یک دخمه جدید، مراحل Beast Tribe جدید و یک سیستم چَت Linkshell که بازیکنان سرورها از طریق آن می‌توانند با هم صحبت کنند. همچنین انتظار می‌رود که تغییرات و به‌روزرسانی‌های فراوانی در زمینه شغل‌ها، افسون‌ها، مسکن و اضافه شدن تجهیزات و whantotهای بیشتری را شاهد باشیم.

در به‌روزرسان‌های آینده یک اسلحه Ultima جدید به بازی اضافه خواهد شد (به‌روزرسان ۴٫۳۱)؛ همچنین یک دخمه زیرزمینی عمیق به نام Heaven-on-High و Hildibrand Adventures جدید در به‌روزرسان ۴٫۳۶ به همراه محتویاتی دیگر به بازی اضافه خواهد شد. در آینده اطلاعات بیشتری در مورد این به‌روزرسان‌ها در گیمفا منتشر خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید. نظرات خود را در مورد این به‌روزرسان‌ها با ما در میان بگذارید. همچنین جهت مشاهده تریلر مربوط به این به‌روزرسان می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.برای به‌روزرسان ۴٫۳ بازی Final Fantasy 14: Stormblood در دسترس قرار گرفت اینجا کلیک کنید


لینک کوتاه مطلب : http://daniblog.ir/?p=53203

  • 8 views
  • ۲ام خرداد ۱۳۹۷
  • گیم


ارسال نظر